Przejdź do treści

O nas

Kim jesteśmy?

Poznaj zespół Dbajodane.pl

Kilka słów

O nas

Historia Dbajodane.pl sięga roku 2017 i rozpoczęła się od spotkania osób pracujących przy ochronie danych osobowych. Tak powstał unikalny zespół specjalistów zajmujących się RODO, a wywodzący się z branży informatycznej, prawniczej i bezpieczeństwa.
 
Wiedza z różnych dziedzin oraz bogate doświadczenie gwarantują, iż korzystający z naszych usług partnerzy mają zapewnione wszechstronne i indywidualne podejście do ich sytuacji i potrzeb. 
 
Obecnie obsługujemy podmioty zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Pomagamy naszym klientom zwiększyć bezpieczeństwo i efektywność ich organizacji oraz zapewnić zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.
 
Współpracujemy z polskim developerem nowoczesnych rozwiązań IT.  Wspólnie dostarczamy bezpieczne, łatwe w użyciu i elastyczne rozwiązanie informatyczne, które dopasowujemy do potrzeb i uwarunkowań naszych partnerów.
 
Stale współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, w tym informatykami, audytorami, specjalistami ds. cyberbezpieczeństwa, prawnikami czy analitykami.
 
Obecnie pomagamy naszym partnerom przygotować się do wdrożenia rozwiązań zapewniających zgodność z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 r. w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii, zwaną powszechnie dyrektywą o ochronie praw sygnalistów.
 
Zespół Dbajodane.pl świadczy kompleksową obsługę biznesu. Z przyjemnością pomożemy również Państwu.
 
Zapraszamy do kontaktu
Krzysztof Bonisławski - Prezes zarządu
Andrzej Bołtryk - Członek zarządu
Dlaczego my?

Poufność i profesjonalizm

Współpracując z Dbajodane.pl posiadasz gwarancję pełnego wsparcia i profesjonalizmu w trakcie, a także po zakończeniu współpracy. Wiemy jak istotne jest dbanie o przejrzyste relacje biznesowe.

Certyfikowany zespół
Jesteśmy certyfikowanym zespołem prawników i programistów
Świetny zespół
Z pasją i oddaniem wykonujemy powierzone zadania.
Bezpieczeństwo
Zachowujemy pełną poufność podczas współpracy.
Doświadczenie
Obsługujemy szereg podmiotów z różnych sektorów.
Kompleksowość
Audytujemy, doradzamy i szkolimy naszych Klientów z zakresu bezpieczeństwa.
Kontakt

ul. Młynowa 17/1A
15-404 Białystok